Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí –

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí -
Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí -

Chang Shu je jakýmsi orientální čaj, populární mezi domácími spotřebiteli. Čajové znalce ctít tento nápoj pro svou neobvyklou chuť, specifické aroma a výhody vývaru. Tea rozlišit i začátečník, je to všechno o modrého odstínu nápoje. Next, Chang Shu budou popsány podrobně, budeme upozornit všechny funkce a klíčové výhody.

Výhody fialové čajového Chang-Shu

Welding pro nápoj vyrobený z modrých okvětních lístků rostliny s názvem Klitoria. Tento tropický kultura odhalí všechny jeho užitečné vlastnosti jako surovina pro přípravu čaje. Výhodou je způsobeno z následujících komponent:

 1. Antioxidanty. Tento prvek je charakteristická pro všechny odrůdy,

  8 45 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí

  ale fialové čaj je obsah několikanásobně více. Připomeňme,

  že antioxidanty jsou látky, které inhibují oxidaci a pohyb radikálů uvnitř buňky prostoru. Tedy složky čaje zpomaluje stárnutí a výrazně inovovat tělo. Dívky ocení tuto vlastnost, protože fialové čaj má příznivý vliv na kvalitu pokožky, vlasů. Vrásky a třepení již nebudou obtěžovat;

 2. kofein. deskové Klitoria list, mimo jiné, obsahují dostatečné množství kofeinu, které pomáhají povzbudit a podpořit tón. Great probuzení efekt, jsou zaručeny zlepšení paměti a koncentrace. Nicméně, pít purpurové čaje před spaním, všichni budou cítit, že nápoj zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá až do konce dne. Je to všechno v objemech, které spotřebované vývar;
 3. Serotonin, také známý jako hormon radosti. Fialové čaj pomůže zvednout náladu a zlepšení psycho-emocionální pozadí;
 4. třísloviny. Tato složka přispívá k produktivní činnosti trávicího systému. Rychlejší jídlo je stravitelné a zpracovány v gastrointestinálním traktu;
 5. vitamin komplex, obsahující prvky ze skupin C, B, D a E. řadu užitečných látek, posílení imunity, zvýšení odolnosti vůči chorobám. Také zaručena zdraví ženského reprodukčního systému.
 6. OL>

  na výše uvedené účinky je očista těla od toxinů, osvěžující, a posílení krevních cév. Správně zavařen, kultura vymaže cévy a brání tvorbě mastných plaků.

  fialová čaj je známý v kruzích fanoušky správné výživy, který poznamenal, že nápoj účinně spaluje nadváhu, což přispívá k rychlé, zdravé hubnutí.

  V jiném článku jsme popsali čaj Sassy ovoce ,

  pomáhá hubnout purpurové čaj

  Nezapomeňte, že jsme se zmínili o zlepšení práce kishechnika. Tento účinek je základem komplexu opatření pro hubnutí poskytnutých fialové čaj. Metabolismus pracuje nejlepším

  možným způsobem, takže i chybné, příliš mnoho tučných jídel se rychle vstřebává do těla.

  Titanin odehrává v lístků Klitoria, má příznivý vliv na játra a ledviny, přičemž tyto orgány jsou přímo zapojeny do metabolismu. Odpadní produkty jsou s větší pravděpodobností opustí tělo, vzali s sebou všechny toxiny.

  Ztráta

  Hmotnost musí být kvalitní, takže navíc váha nevrátila po prvním stravy porušení. Je však důležité si uvědomit, že nadměrná hmotnost je největší zdravotní problém.

  Mnoho, ve snaze zbavit kil, zkazit vlasy, nehty a kůži. Fialový nápoj bude nejen spálit kalorie, ale také dát tělu všemi komponenty, které potřebujete. Fialové čaj není návykový, to znamená, že efekt nevyblednou s časem.

  Samozřejmě, jeden nápoj k zhubnout nemožné. Nápoj by měl

  7 45 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí

  být kombinován s aktivní tělesné cvičení, správné výživy a pozitivním přístupem. Nezapomeňte, že čaj je katalyzátor, jak se zbavit nadváhy, není všelékem na všechny nedostatky.

  Jak vařit a dělat fialové čaj

  „Modrá čaj“ je tenký výrobek, jehož příprava je obvykle přistupovat s veškerou pozornost. Nezanedbávat pokyny ke zlepšení chuti, chuť a nápoj použití. V první řadě se ujistěte, že budete postupovat podle pravidel:

  1. použité vody se čistí. Bude jen vejde měkkou kapaliny, korozivní nečistoty, jako je chlór, zabije krásu čajový dýchánek a dá čaji podivnou pachuť;
  2. Připravené speciální pokrmy. Ano, materiály, z nichž udělal službu na čaj, důležitý. Doporučujeme nalévání fialový nápoj pohár a čaj sklo, porcelán nebo hlíny. Glass, například pomáhá nejen ochutnat jemné náznaky fialové čaj, ale také vám umožní vychutnat úžasné odstíny uvařeného nápoje;
  3. OL>

   Nyní k okamžitému vaření:

   1. předehřívání vody. Pravidla jsou známy. Po varu, konvice se ponechá na dobu 5-10 sekund zahřát na 85-90 stupňů. Všimněte si, že voda varu zničí delikátní lístků Klitoria;
   2. Pour čaj v konvici, budou fanoušci

    fialové nápojem střední síly stačit, 2 čajové lžičky na 1 šálek;

   3. Pour listy s vodou a po několika sekundách, vypouštění kapaliny přes síto. Takže svařování je očistí od nečistot a prachu;
   4. Vyčištěné suroviny, zalijeme teplou vodou, nechte stát po dobu 5 minut;
   5. OL>

    svařování, k prodloužení doby namáčení. Jedna sada listů vydrží až 5 zvyklostem

    je legitimní otázka:. Proto se nazývá čaj fialová, pokud je ve skutečnosti modré? Přidejte 2 kapky citronové šťávy na čaj a učit sami. Čaj se podává v teplé nebo ve studené formě, použití ledu je přijatelné. Je možné použít máta, med, meduňky.

    kontraindikace a nežádoucí účinky

    Neobvyklé pro náš lidský druh pití může z reagují na těle. Aby se zabránilo nežádoucí účinky, kontrola s celou řadou kontraindikací:

 • anémie;
 • hypotenze; ​​
 • Porušení krevní srážlivosti;
 • Onemocnění kardiovaskulárního přírody.
>>>>  Normalife - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Nicméně, pokud se rozhodnete pít purpurové čaje, které mají tyto zdravotní problémy, buďte připraveni na nepříjemné důsledky:

 • tremor;
 • Slabost;
 • tachykardie;
 • Nevolnost, zvracení
 • Head spasmus;
 • průjem, poruchy žaludku;

To je vše dobré vědět o fialové čaj. Vypít ne

6 26 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí

více než 2 šálky pití za den, pak bude problém nevznikne. Měj se dobře, vše nejlepší!

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 164 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.